Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی Bittrex

سلام ، طرفداران رمزنگاری! همه به نظر می رسد هر کسی در مورد آن صحبت می کند یک است ارز رمزنگاری شده, درست؟ این محبوب تر از Pokémon است – کاربر بررسی Bittrex فقط به نمایش بگذارید که حتی بیشتر.

انواع مختلف رمزنگاری برای انتخاب وجود دارد. در کل ، در حال حاضر وجود دارد بیش از 1500 ارز رمزنگاری شده مختلف!

همچنین به نظر می رسد وجود دارد یک میلیون مکان مختلف برای فروش و خرید ارزهای رمزپایه. به این مکان ها گفته می شود مبادلات. دانستن اینکه از کجا باید شروع شود واقعاً دشوار است. یکی از مکان های محبوب برای معامله ارز رمزنگاری شده است Bittrex. اما خوب است هر چند?

ممکن است بررسی های Bittrex دیگری وجود داشته باشد ، اما شما فقط به این نظر نیاز خواهید داشت. این بررسی Bittrex نه تنها به شما می گوید Bittrex چیست, اما همچنین به شما خواهد گفت نحوه استفاده از آن.

تا پایان خواندن ، خواهید فهمید که آیا Bittrex ارز رمزنگاری شده برای شما است.

بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

طرفداران

 • بسیار ایمن
 • هزینه های کم و ثابت
 • مبادلات سریع
 • طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه و فیات

منفی ها

 • برخی از شکایات کاربران در مورد پشتیبانی
 • ممکن است برای یک تازه وارد صنعت تا حدودی دشوار باشد

Bittrex – کلانتر غرب

دنیای ارز رمزنگاری شده اغلب با غرب وحشی مقایسه می شود. در دهه 1800 ، گاوچرانهای دیوانه برای کسب درآمد و شروع کار جدید در مکانی بدون قانون به سواحل غربی آمریکا شتافتند. آشنا بنظر رسیدن?

ارز رمزنگاری شده هنوز است وحشی. تو می توانی سریع پول بدست آورید, اما شما همچنین می توانید همه چیز را از دست بده.

Coincheck, مبادله رمزنگاری ژاپنی بود هک شده در ژانویه 2018. 530 میلیون سکه از دست داد. در کره جنوبی ، صرافی دیگری تماس گرفت Youbit مجبور شد تجارت را متوقف كند پس از آنكه هكرها 17٪ از ارز آن را به سرقت بردند.

قرار دادن پول خود در مبادلات رمزنگاری می تواند بسیار خطرناک باشد. اینجاست که Bittrex جلو می آید.

بررسی Bittrex: Bittrex Global.

Bittrex معتقد است که برای رسیدن ارزهای رمزپایه به پتانسیل کامل جهانی خود ، مردم باید بتوانند اعتماد کردن آنها. Bittrex می داند که گاوچران های دیوانه خواه امن باشند یا نباشند ، به غرب می روند.

آنچه Bittrex می خواهد این است که همه ما درگیر آن شویم.

Bittrex توسط Bill Shihara ، Richie Lai ، Rami Kawach و Ryan Hentz در سال 2014 تاسیس شد. مستقر در سیاتل, واشنگتن. این تیم بیش از 50 سال تجربه در زمینه امنیت و توسعه برای شرکت هایی مانند مایکروسافت ، آمازون ، کوالایس و بلک بری تجربه کرده است. بنابراین ، اگر این غرب وحشی است ، Bittrex کلانتر است!


امنیت برای Bittrex کلیدی است. بیل شیارا و این باند سیستم عامل های دیگری را هک کردند. آنها تصمیم گرفتند با استفاده از مهارت های خود بستری را بسازند كه سرمایه گذاران بتوانند به آن اعتماد كنند.

آخرین کوپن Bittrex پیدا شده:

توضیح بستر Bittrex

2021 را به روز کنید:

از سال 2021 ، Bittrex اکنون امکان خرید سکه های دیجیتال با ارزهای فیات را به کاربران ارائه می دهد. پس از این گفته ، برای انجام این کار باید مراحل تأیید بانکی کامل آنها را پشت سر بگذارید.

Bittrex است صرافی معاملاتی رمزنگاری به رمزنگاری. در صرافی معاملات رمزنگاری به رمزنگاری ، فقط می توانید با ارزهای رمزپایه معامله کنید. این بدان معناست که نمی توانید ارزهای رمزپایه را با آن خریداری کنید ارزهای فیات.

توجه: ارز فیات هر ارزی است که توسط دولت پشتیبانی شود. به عنوان نمونه ارزهای فیات می توان به دلار آمریکا ، پوند انگلیس و یوان چین اشاره کرد.

با این حال ، شما می توانید در استفاده از سرمایه گذاری کنید USDT. دلار آمریکا Tether یک ارز رمزنگاری شده است که ارزش آن با ارزش دلار آمریکا گره خورده یا پیوند خورده است ، بنابراین 1USDT همیشه ارزش 1USD دارد.

بررسی Bittrex: ویژگی های Bittrex.

بیش از 190 ارز رمزپایه مختلف برای تجارت در Bittrex ذکر شده است. این سایت همچنین ارائه می دهد 284 جفت های تجاری منحصر به فرد. جفت های معاملاتی دو ارزی هستند که نرخ ارز برای آنها ارائه می شود. وقتی در فرودگاه محلی خود به Bureau de Change می روید ، جفت های معاملات فیات به این شکل هستند.

1 USD (دلار آمریکا) = 6.32 CNY (یوان چین)

جفت معاملات ارزهای رمزنگاری شده به این شکل هستند؛

1 BTC (بیت کوین) = 13.42 ETH (اتریوم)

ارزهای رمزپایه محبوب تر ، مانند بیت کوین و اتصال به اینترنت, در دسترس ترین جفت های تجاری را داشته باشید. بیت کوین به تنهایی بیش از 450 جفت معاملاتی در Bittrex دارد.

برای اینکه در مورد میزان تجارت در Bittrex ایده ای به شما ارائه دهیم ، بیایید نگاهی به اعداد 14 مارس 2018 بیندازیم.

بنابراین ، اکنون می دانید Bittrex چیست ، چه کسی آن را ساخته و چرا. در مرحله بعدی ، این بررسی Bittrex بررسی می شود جوانب مثبت و منفی استفاده از Bittrex.

Bittrex را ساید بای ساید با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

Bittrex را ساید بای ساید با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

چه چیزی در مورد Bittrex خوب است?

مزایای Bittrex شامل موارد زیر است:

 1. هزینه ها: اتهامات Bittrex نرخ ثابت 0.25٪ در هر معامله. این کمی بالاتر از حد متوسط ​​است اما باعث ایجاد چیزهایی می شود خیلی ساده تر برای تازه کارها داشتن یک هزینه برای همه معاملات یادآوری هزینه های شما را بسیار راحت تر می کند.

 2. تنوع: Bittrex انتخاب بسیار خوبی از ارزهای رمزپایه دارد (>190) این به کاربران اجازه می دهد تا با سکه های معروف قدیمی و همچنین سکه های جدید مانند آنها تجارت کنند حلقه زدن و ترون. Bittrex هر روز بررسی می کند که کدام ارزها را لیست کرده است. این سکه های جدید مهیج را هر چند بار که می توانند اضافه می کند. در مقایسه با, پولونیکس فقط اطراف دارد 80 ارزهای رمزنگاری شده برای تجارت.

 3. تایید: این فرایندی است که طی آن صرافی قبل از اینکه اجازه شروع تجارت داشته باشید ، شما را بررسی می کند. Bittrex قصد دارد ضمن حفظ ایمنی سیستم عامل از آسیب ، اطلاعات کاربر را تا حد ممکن کم کند. این کار را با استفاده از سرویسی به نام جومیو, که سوابق محلی را بررسی می کند. جومیو می تواند بررسی کند 100 میلیون نفر در بیش از 200 کشور. این بدان معنی است که شما فقط باید نام ، آدرس و تاریخ تولد خود را ذکر کنید. این همچنین بدان معنی است که تاجران از سراسر جهان می توانند از صرافی استفاده کنند.

 4. سرعت: Bittrex با استفاده از محاسبات الاستیک ساخته شده است. این بدان معناست که پلت فرم می تواند معاملات را به محض وقوع پردازش کند.

توجه: محاسبات الاستیک به این معنی است که سیستم برای مقابله با افزایش کارها طراحی شده است – Bittrex یک سرویس سریع است ، حتی وقتی مشغول باشد.

چه چیزی در مورد Bittrex بد است?

حال ، وقتی صحبت از برخی جنبه های مثبت Bittrex می شود ، آنها کمی شبیه به این می شوند:

 1. تجارت فیات: Bittrex هنوز به کاربران اجازه تجارت با ارزهای فیات را نمی دهد. در اخیر پادکست, بیل شیارا گفت که کاربران به زودی مجاز به تجارت با دلار آمریکا خواهند بود. تا زمانی که این اتفاق نیفتد ، کاربران باید قبل از شروع معامله ، مالک Bitcoin ، Tether یا Ethereum باشند. مبادلات دیگر مانند Coinbase و کراکن به کاربران امکان خرید ارز رمزپایه را با ارزهای فیات دهید. با این حال ، از سال 2021 ، این موضوع مورد توجه قرار گرفت و پرداخت های فیات اکنون در سیستم عامل پشتیبانی می شوند.

 2. دسترسی: Bittrex به بودن خود افتخار می کند یک سکوی امن اما این یک نقطه ضعف دارد. به نظر می رسد Bittrex ممکن است بیش از حد ایمن باشد! برخی از کاربران در حسابهای خود قفل شده اند. دلیل اصلی این مشکل نحوه تأیید کاربران Bittrex است. Bittrex اکنون روی تعادل بین امنیت و دسترسی آسان کاربر کار می کند.

 3. خدمات مشتری: برخی از کاربران از نحوه برخورد پلت فرم با شکایات ناراضی هستند. برخی از کاربران هفته ها منتظر ماند برای پاسخ دادن Bittrex دارد گفت متاسفم چه مدت طول کشید تا مشکلات مربوط به تأیید رفع شود.

 4. کلاهبرداری پمپ و تخلیه: Bittrex بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده مختلف را به کاربران خود ارائه می دهد. گاهی اوقات ارزهای رمزپایه جدیدتر برای کلاهبرداری پمپ و دامپینگ استفاده می شوند. نحوه کار آنها به شرح زیر است:

 • گروهی از سرمایه گذاران به نام گروه A سکه ارزان قیمت را انتخاب می کنند. آنها تعداد زیادی از آنها را می خرند. بیایید تصور کنیم این سکه “Cheapcoin” نامیده می شود.

 • قیمت Cheapcoin بالا می رود. سایر سرمایه گذاران ، گروه B ، مشاهده می کنند که قیمت Cheapcoin در حال افزایش است ، بنابراین آنها نیز مقداری خریداری می کنند.

 • اکنون که قیمت Cheapcoin گران است ، گروه A تمام Cheapcoin خود را به فروش می رساند. قیمت Cheapcoin پایین می آید.

 • گروه B با سکه ای روبرو می شود که فقط با پرداخت کمتر از مبلغی که می توانستند آن را بفروشند. این نوع کلاهبرداری می تواند در هر سیستم عامل رخ دهد. Bittrex باید باشد خیلی با دقت هنگام انتخاب اینکه کدام سکه ها را بنویسید تا این اتفاق زیاد رخ ندهد.

وقتی افراد یک بررسی تبادل Bittrex را می خوانند و می بینند که این چند مسئله دارد از خود می پرسند ، آیا Bittrex بی خطر است؟ برای پاسخ به این سوال ، این بررسی Bittrex کمی دقیق تر به امنیت Bittrex نگاه می کند.

امنیت Bittrex

Bittrex امن ترین صرافی ارز رمزنگاری شده در بازار است. تیم آن متشکل از متخصصان منطقه است. در سیستمی که Bittrex از آن استفاده می کند ، 80-90٪ کل ارز به صورت آفلاین نگهداری می شود. به این میگن سردخانه. تا حالا, Bittrex هک نشده است یا هر یک از مشتریان خود را از دست داده است.

Bittrex نیز استفاده می کند احراز هویت دو عاملی برای همه معاملات خود.

توجه: احراز هویت دو عاملی است که کاربر مجبور است دو نوع اطلاعات را قبل از انجام معامله ارائه دهد. نوع اول معمولاً رمز عبور است و نوع دوم کدی است که به تلفن همراه کاربر ارسال می شود.

همانطور که در سیاتل مستقر است, Bittrex بسیار دقیق قانون آمریکا را دنبال می کند. آن را دنبال می کند ضد پول شویی و مشتری خود را بشناسید برنامه هایی که توسط دولت ایالات متحده تنظیم شده است. این برنامه ها برای جلوگیری از کلاهبرداری و سایر جرایم مالی طراحی شده اند.

بررسی Bittrex: امنیت Bittrex.

بیشترین مشکلاتی که کاربران با این پلتفرم دارند از پروتکل های امنیتی سخت آن است. حتی برخی از کاربران فکر می کنند Bittrex از موارد تأیید بهانه ای برای قفل کردن حساب های کاربری و گرفتن ارز خود استفاده می کند!

شما چی فکر میکنید؟ آیا Bittrex قانونی است?

Bittrex تقریباً تا آنجا که ممکن است از ارز رمزنگاری شده فاصله داشته باشد! Bittrex بسیار سخت کار می کند تا سیستم عامل خود را ایمن نگه دارد. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، همه چیز در مورد یافتن تعادل مناسب است. Bittrex بسیار قانونی است. فقط به کمی کار در زمینه دسترسی کاربر و مقابله سریعتر با بازخورد نیاز دارد.

این بررسی Bittrex آنچه در مورد Bittrex است ، آنچه در مورد آن خوب است و نه چندان خوب را پوشش داده است. حالا من به شما نشان خواهم داد نحوه تجارت در Bittrex.

نحوه استفاده از Bittrex?

بیایید یک بار آن را یک قدم برداریم و از بالا شروع کنیم.

1. یک حساب باز کنید

شروع کار ساده است. برو به Bittrex صفحه اصلی را کلیک کنید و وارد شدن و سپس ثبت نام. از شما خواسته می شود آدرس ایمیل خود را وارد کرده و گذرواژه خود را انتخاب کنید. مطمئن شوید که مورد خوبی است!

بررسی Bittrex: نحوه ثبت نام در Bittrex.

اکنون ، یک ایمیل برای شما ارسال می شود. بنابراین ، برای تأیید آدرس ایمیل خود ، روی پیوند موجود در ایمیل کلیک کنید. بعد ، به تنظیمات و کلیک کنید تأیید اساسی. از شما خواسته می شود شماره تلفن خود را وارد کنید ، Bittrex برای تأیید آن از Jumio استفاده می کند.

برای روشن کردن احراز هویت دو عاملی ، به اینجا بروید تنظیمات سپس تأیید اعتبار دو فاکتور. وقتی Bittrex روشن شد ، از Google Authenticator برای ارسال شماره به شما استفاده می کند. شماره را وارد کنید و حساب شما آماده استفاده خواهد بود.

نکته سریع: اگر Google Authenticator ندارید ، می توانید آن را بارگیری کنید اینجا.

2. آدرس Bittrex را دریافت کنید

همانطور که قبلاً گفتم ، شما قبل از شروع استفاده از Bittrex به مقداری ارز رمزپایه نیاز خواهید داشت. شما باید در یک صرافی مانند یک حساب باز کنید Coinbase. در اینجا ، شما می توانید ارز رمزنگاری شده را با ارز فیات دلخواه خود خریداری کنید (از سال 2021 ، این کار را می توانید در Bittrex نیز انجام دهید).

اکنون که سکه هایی بدست آورده اید ، می توانید آنها را به Bittrex ارسال کرده و با آن تجارت کنید. برای این کار باید وارد حساب Bittrex خود شوید. اکنون بر روی کلیک کنید والتی ها سپس سکه هایی را که می خواهید ارسال کنید انتخاب کنید. در اینجا ، ما از Bitcoin به عنوان مثال استفاده می کنیم. کلیک کنید روی ‘+‘ آیکون. پیامی خوانده خواهد شد سپرده BITCOIN و پیوندی به آدرس Bittrex برای شما ارسال می شود.

بررسی Bittrex: نحوه واریز بیت کوین به Bittrex.

اکنون می توانید Bitcoin را از حساب Coinbase خود به آدرس Bittrex خود ارسال کرده و معاملات خود را آغاز کنید.

توجه: کیف پول و آدرس ها واقعاً گیج کننده هستند! آدرس ها مانند شما هستند آدرس ایمیل. شما می توانید به مردم بگویید آدرس شما چیست و آنها می توانند برای آن چیزهایی ارسال کنند. برای ورود به ایمیل های خود به یک رمزعبور نیاز دارید. در رمزنگاری ، این رمزهای عبور فراخوانی می شوند کلیدهای خصوصی و در کیف پول ایمن نگه داشته می شوند. بنابراین ، آدرس ها عمومی هستند (هرکسی می تواند آنها را ببیند) و کیف پول ها نیز خصوصی هستند (فقط شما می توانید آنها را ببینید).

3. نحوه تجارت در Bittrex

قبل از اینکه اولین معامله خود را انجام دهید ، باید چند تنظیمات را تغییر دهید تا Bittrex از نظر قانونی مجاز به کمک به شما در تجارت باشد. برای این کار به کلیدهای API و همه چیز را به بر بجز کنار کشیدن. به تصویر زیر نگاهی بیندازید تا منظور من را ببینید.

بررسی Bittrex: کلیدهای API.

حالا ، برو به پیکربندی و Bittrex را به عنوان مبادله خود انتخاب کنید. امیدوارم هنوز بیدار باشید زیرا آماده شروع تجارت هستید!

انتخاب کنید بازارها برای انتخاب ارزی که می خواهید معامله کنید. ما از Ark به عنوان مثال استفاده خواهیم کرد. شما می توانید بررسی کنید Ark در چه قیمتی فروخته می شود سفارش کتاب. اکنون می توانید مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کرده و با کلیک بر روی پیشنهاد خود اقدام کنید ARK بخرید.

بررسی Bittrex: بازار برنامه Bittrex.

وقتی پیشنهاد شما پذیرفته شد ، ارز جدید شما به کیف پول Bittrex ارسال می شود. وقتی مدتی معامله کردید کیف پول شما به این شکل خواهد بود.

بررسی Bittrex: مانده حساب در Bittrex.

نکته سریع: هنگام ذخیره ارزهای رمزپایه ، همیشه بهتر است بیش از یک کیف پول استفاده کنید. شما باید بیشتر ارز خود را ذخیره کنید آفلاین, در کیف پول های سخت افزاری یا کاغذی.

4. برداشت ها

هنگامی که یک رمز ارز رمزنگاری کردید ، ممکن است بخواهید مقداری از آن را خارج کنید. برای انجام این کار ، بر روینماد را در صفحه حساب خود وارد کنید و آدرسی را که می خواهید ارز ارسال کنید وارد کنید. به عنوان مثال ، می توانید از آدرس Coinbase یا کیف پول خارجی دیگری استفاده کنید. ساده!

هیچ بررسی Bittrex بدون چند توصیه کامل نخواهد بود. آیا Bittrex برای شما مناسب است?

چه کسی باید از Bittrex استفاده کند?

سازندگان Bittrex می خواهند همه از سیستم عامل خود استفاده کنند. آنها می خواهند که داشته باشد درخواست تجدید نظر در جریان اصلی. این بدان معنی است که آنها می خواهند مادربزرگ شما نیز بتواند از آن استفاده کند!

فکر نمی کنم مادربزرگ من بتواند از Bittrex استفاده کند. او هنوز هم فکر می کند شبکه همان چیزی است که شما با آن ماهیگیری می کنید…

به طور جدی هر چند, Bittrex کاربر پسند است. آنها استفاده از سیستم عامل را برای مبتدیان بسیار آسان می کنند. با این حال ، من نمی توانم Bittrex را به عنوان اولین مبادله کاربران توصیه کنم ، زیرا در حال حاضر اجازه تجارت فیات را نمی دهد. Bittrex عالی است ، اما تنها پس از انجام معامله در صرافی دیگر. به روز رسانی 2020: از آنجا که Bittrex در واقع در حال حاضر اجازه تجارت فیات را می دهد ، قطعاً این جنبه دیگر مسئله ای نیست.

بررسی Bittrex: بازارهای برتر سکه.

ممکن است معامله گران تازه وارد تعداد سکه های Bittrex را گیج کننده بدانند. وقتی صدها مورد برای انتخاب وجود دارد ، انتخاب یک مورد اشتباه آسان است. برای مبتدیان ، شروع تجارت با سکه های معروف آسان تر است. معامله گران خبره بهتر می توانند تصمیم بگیرند که سکه های جدید سرمایه گذاری خوبی هستند.

Bittrex در خدمات رسانی به مشتری با مشکلاتی روبرو شده است. اگر تازه وارد تجارت شده اید و مشکلی دارید ، ممکن است از تیم Bittrex کمک لازم را دریافت نکنید. اگرچه ، همانطور که گفتم ، آنها در حال کار بر روی آن هستند.

همه این موارد گفته شده ، احتمالاً مهمترین نکته برای یک معامله گر رمزنگاری جدید است امنیت. این واقعیت که بچه های پشت Bittrex امنیت مایکروسافت و آمازون را انجام داده اند ، مشتریان زیادی را خوشحال می کند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

نتیجه گیری

به طور کلی, Bittrex یک صرافی مطمئن و آسان برای استفاده با انتخاب عالی سکه است – قطعاً یكی از مبادلات سطح بالا كه در حال حاضر وجود دارد! اکنون که می دانید چگونه از آن استفاده کنید ، آیا آماده امتحان Bittrex هستید؟ دوست دارم نظر شما را بشنوم! چرا بررسی Bittrex خود را نمی نویسید و آن را ارسال می کنید?

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector